Bubble Woods Oyna

GENEL
  • PAYLAŞ

Bubble Woods - Yüksek Puanlı Balon Vurma Deneyimi

Oldukça sevimli görünmesine rağmen, Bubble Woods heyecan verici bir yüksek puan oyun deneyimidir. 60 saniyelik turlarda tek amacınız mümkün olan en yüksek puana ulaşmaktır. En büyük kümeleri vurun, süper etkili güçlendiriciler kullanın, stratejik olarak oynayın ve hızlı olun. Bu ortalama bir balon vurucun değil, bu Bubble Woods.

Bir rol yapma oyununda olduğu gibi deneyim seviyenizde daha fazla oynarsınız. Seviye merdivene tırmanırken birkaç güçlendirici kilidini açacaksınız.

 

Ateş Balonu

Doğru renklerle arka arkaya 10 top maç ve rezil ateş topu alacaksınız. İstediğiniz yere vurun ve yolundaki her şeyi yok edecektir. Bize sorarsanız çok tatmin edici.

 

Renkli Kabarcık

Bir bubble shooter oyunu başka bir çok yararlı power-up. Topu sahadaki herhangi bir pozisyona vurun ve büyük bir baloncuk kümesini aynı renge dönüştürecektir.

 

Bomba Balonu

Güzel yıkım! Bomba balonunu vur ve devasa bir kabarcık kümesinin hiçliğe patlamasını izle.

 

Süre bonusu

Kum saatini vurursanız, 3 saniye daha verir. Ve bazen 3 saniye yüksek puanı geçme yeterlidir.

 

Oynadığınız her oyunda bu güç artışlarına harcayabileceğiniz puanlar verilecektir (yeteneğinize bağlı olan ateş balonu hariç). Bu yüzden akıllıca yatırım yapın ve her güçlendirme işlemini yapın.

 

Kabarcıkları bir manyak gibi patlatın ve nihai kabarcık atıcı olun.

 

Özellikleri

Birkaç kelimeyle, bu HTML5 oyununu özel kılan şey budur ve neden bu kadar öneriyoruz. Etkileyici KPI'ların yanı sıra elbette.

 

Yüksek skor bubble shooter

Güç kabarcıkları

Seviye ilerlemesi

Harika görseller ve sesler

Çocuklar ve Yetişkinler İçin

YORUMLAR

Yazı hakkındaki düşüncelerinizi yorum alanına bırakabilirsiniz.

Adınız
Yorumunuz
  • İ
    ismail
    deneme yorumu