Atari Oyunları

GENEL
  • PAYLAŞ

Atari Oyunları

Birbirinden eğlenceli Atari oyunları, hem çocuklar hem de yetişkinlerin eğlenerek oynadığı oyunlardır. Hem reflekslerinizi en üst seviyeye çıkaracak hem de zamanlarınızı oyun oynayarak eğlenmenizi sağlayacak.

Stack Smash Game

Stack Smash oyunu kendi etrafında dönen bir yüzeyin en üst kısmında bulunan topu, siyah alanlara en az seviyede değdirerek topu aşağıya indirmeniz gerekiyor. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta siyah alanlara her değdirdiğinizde topun patlayacak olması. Olabildiğince dikkat gerektiren bu oyunda topu aşağıya indirmek hiç kolay olmayacak.

Knife Rain Game

Bıçak kullanarak oynadığınız bu oyunda, bıçakları ilgili alana atmanız gerekiyor. Lakin bıçağı attığınızda diğer bıçağa değdirirseniz oyunu tekrar baştan oynamanız gerekmektedir. Refleks ve dikkatinizi sınayacak bu oyun oldukça keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayacak.

3D Free Kick

3D Free Kick oyunu topu kullanarak ilk etapta boş kaleye gol atmanız gerekiyor. İlerleyen seviyelerde kaleci ve barajı aşmanız hiç kolay olmayacak. Dikkatli ve topu doğru yere atarak gol atabilecek misiniz? Gol atmak hiç bu kadar keyifli ve zor olmamıştı.

Gold Mine

Bir madenci olarak oynadığınız bu oyunda kazmanızı fırlatarak size yaklaşmakta olan duvarların aynı renge sahip tasları kırmanız gerekmektedir. Oldukça keyifli ve rahatlamanızı sağlayacak bu oyun, kolay gibi görünse de dikkatinizi vermeniz gerekmektedir.

Birbirinden zevki oyunların bulunduğu Atari kategorisinden bol oyun çeşitliliği ve keyifli dakikalar sizleri bekliyor. Tamamen ücretsiz olan sitemizde, hem yetişkin hem de çocuklarınızın oynayacağı eğitici bir çok oyun mevcuttur.

  • #oyun
  • #oyun oyna
  • #atari
  • #atari oyunları
  • #knife rain game
  • #3d free kick

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.

Adınız
Yorumunuz